Najlepsza bluza Vans, damska - SuperSklep.pl
Stan: Nowy
Transakcja: Sprzedam

1 - 2 z 2
129.00 PLN
ID #5739
Odsłon : 41 / Opublikowany 9 miesięcy temu
Stan: Nowy
Transakcja: Sprzedam

Supersklep to dystrybutor internetowy sprzedający wyłącznie ubrania i obuwie popularnych marek m. in. Etnies, Converse, Supra, DC, Adidas, Emerica, Nike i wielu innych. Dostępne w niej produkty charakteryzują się najwyższą możliwą jakością, zatem będą w stanie zachwycić również tych o mocno wyrafinowanym guście. Sama ilość produktów jest na tyle rozbudowana, że zawsze znajdziemy w niej coś, czym jesteśmy zainteresowani. 


Firma dzieli się na 5 głównych oddziałów symbolizujących 5 różnych charakterów. SNEAKERS SHOP to oddział fanów obuwia sneakers i kicks. STREETWEAR SHOP odzwierciedla  styl związany z ciuchami miejskimi. SKATEBOARD SHOP zaś jest działem z historią- to jeden z najstarszych e-commerce utożsamianych z tradycją skate. SNOWBOARD SHOP oferuje najwyższej jakości sprzęt i ubranie snowboardowe. Ogromny asortyment HIP-HOP SHOP realizuje wychodzi na przeciw wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy ze działów oferuje w swoim asortymencie wiele  dodatków i akcesoriów.


Doskonała jakość wszystkich wyrobów łączy się tutaj także z atrakcyjnymi cenami. Jeśli ktoś jest więc zainteresowany streetwear lub sportem ekstremalnym to koniecznie powinien zapoznać się z asortymentem sklepu odrobinę bliżej!


*cena opublikowana we wpisie jest tylko kwotą poglądową.


 

Dodatkowe informacje

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Komentarze

  Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
  SuperSklep
  Niezarejestrowany użytkownik

  Lokalizacja

  Polska
  Małopolskie
  Ul. Handlowców 2
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  SuperSklep
  Kraj Polska
  Województwo Małopolskie
  Adres -
  Typ Prywatny
  Telefon 50600xxxx
  Najlepsza bluza Vans, damska - SuperSklep.pl - 1/2
  Najlepsza bluza Vans, damska - SuperSklep.pl - 2/2
  Najlepsza bluza Vans, damska - SuperSklep.pl
  Supersklep to dystrybutor internetowy sprzedający wyłącznie ubrania i obuwie popularnych marek m. in. Etnies, Converse, Supra, DC, Adidas, Emerica, Nike i wielu innych. Dostępne w niej produkty charakteryzują się najwyższą możliwą jakością, zatem będą w stanie zachwycić również tych o mocno w...
  129.00 PLN